be so happy that when others look at you they become happy too

travelling

B E L G I E & A N G L I E ♥

27. května 2018 v 8:52 | Eli
Ahoj!
Jsem mega šťastná, že můžu přidat další článek do své cestovací rubriky, ve které jich ještě moc není. Tenhle zájezd se školou je moje letošní asi největší cesta, v létě nikam nejedu ani neletím, takže zase dlouho do této rubriky nic nepřidám. To ale vůbec nevadí, protože dneska vám tady popíšu své zkušenosti z mé cesty, pobytu v hostitelské rodině a mnoho dalšího.
Výsledek obrázku pro london gif tumblr
Picture

Výšlap na Boubín ♣

14. srpna 2017 v 20:16 | Eli
Ahoj!
V poslední době na spoustě blozích (blogách?) čtu o cestách do zahraničí a vzpomínám na tu svou, kterou už mám přes měsíc za sebou a neskutečně se mi stýská.
Ale nezoufám, protože u nás v Česku je nádherně a je tu spousta míst, která stojí za navštívení. Proto jsem se rozhodla do své "cestovní" rubriky přidat i článek o našem výšlapu na Boubínskou rozhlednu. Výlet to byl hezký, český, a přestože nebyl možná ničím výjimečný, pro mě znamenal neskutečně moc - byl to po dlouhé době výlet, kterého se zúčastnila celá rodina a na den jsme vypadli z našeho každodenního stereotypu.
Picture

K R É T A ♥

10. července 2017 v 20:47 | Eli
Jsem zpátky, živá, zdravá, a plná dojmů a pocitů z minulého týdne, který jsem ztrávila v jiném časovém pásmu, na Krétě.
Tato dovolená pro mě byla v mnoha věcech nová, speciální, a já vám v tomto článku shrnu, co jen budu moct. A že toho bude požehnaně.
*ta věc dole v pruhovaném overalu jsem já, ležící, zezadu :D*
Picture
 
 

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)