be so happy that when others look at you they become happy too

11.1.2018 blog oslavil druhé narozeniny! Děkuji, že jste tu stále se mnou!

sports & motivation

Co cvičím | Tipy na workouty

Neděle v 21:36 | Eli
Fitness lifestyle se pomalu ale jistě stává součástí mě samotné, a proto logicky bude přibývat i fitness článků tady na blogu. Jelikož i vy, moje čtenářky, jste teď převážně z cvičících a hubnoucích končin, doufám, že vám tímto udělám radost.
Taky bych byla ráda, pokud byste mi dolů do komentářů napsali, jaké články na toto téma byste chtěly, zda takovéto obyčejné tipy na cvičební videa, nebo třeba tipy, jak začít, motivační články, něco o jídle a zdravém životním stylu celkově...budu vděčná za každý tip, protože tím teď opravdu žiju a nic mi neudělá větší radost než to, že se i vy o to zajímáte a budete mít z mých článků radost :)
A teď už konkrétně k dnešnímu článku. Jedny tipy na cvičící videa jsem už dávala zde, ale od té doby se můj repertoár celkem změnil a objevila jsem spoustu nových YouTube kanálů a stylů cvičení, které mě oslovily, takže jsem se rozhodla se s vámi o to podělit :)
V tomto článku popíšu, co jsem cvičila od 1. do 14. ledna a vložím vám sem konkrétní videa.
Výsledek obrázku pro girl workout tumblr
Picture

Cvičím a jsem šťastná ♥

17. prosince 2017 v 10:52 | Eli
Moje cvičící cesta. O tom tady chci dneska psát.
Pokud jste nečetli tento článek, ve kterém píšu o svých prvních 30 dnech cvičení, respektive o výzvě, kterou jsem dokončila v létě, doporučuji přečíst, protože dneska na něj budu navazovat :)
Související obrázek
weheartit.com

Moje oblíbené workouty ♥

26. listopadu 2017 v 8:15 | Eli
Ahoj!
Dneska tu pro vás mám menší inspiraci. Ráda bych se podělila o workouty, které mám ráda, a u kterých se pěkně zapotíte!
Související obrázek
Picture

Motivace | Tělo & hlava

24. září 2017 v 9:40 | Eli
Děkuju moc všem, kteří hlasovali pro toto téma týdne (takže i sobě), protože jsem za něj mega mega šťastná!
Jak asi víte, v průběhu léta jsem absolutně změnila přístup a vztah ke svému tělu, ke sportu, k jídlu, ke světu. Moje nové životní přesvědčení stále trvá a já jsem přestala pít slazené nápoje, začala jsem cvičit, chodit více pěšky a dokonce i běhat.
O tom, jak tahle moje cesta probíhá, tady ale momentálně mluvit nechci. Chci mluvit o tom, jak je těžké si toto přesvědčení udržet. Jak je někdy těžké dál pokračovat v tom, co jsem začala před několika týdny. Ale hlavně o tom, co mě žene dál. Co mě motivuje.

Výsledek obrázku pro girl run tumblrVýsledek obrázku pro motivation tumblrVýsledek obrázku pro girl exercise tumblr
Picture

30ti denní výzva = šťastnější tělo ♥

27. srpna 2017 v 19:28 | Eli
Prosím o fanfáry...
Dokončila jsem svoji první cvičící výzvu v životě!
Dnes vám tady popíšu, jak to celé probíhalo, proč jsem to podstupovala a jaké jsou moje pocity po.
Výsledek obrázku pro fitness motivation tumblr
Začnu asi takhle - tohle léto jsem vlastně vůbec neplánovala nějakou výzvu cvičit. Možná jsem se chtěla trochu hýbat, začít třeba běhat, prostě se udržovat v pohybu, ale s žádnou 30ti denní výzvu jsem začínat nechtěla. Bylo to taky proto, že vloni jsem jednu zkoušela (někteří si na to možná pamatujete). Byla to výzva 30 Day Shred od Jillian Michaels a tuto výzvu jsem docvičila přesně do jedenáctého dne. Nyní nevím přesně, zda jsem skončila kvůli tomu, že mě to už nebavilo z hlediska cviků, bylo to pro mě moc těžké nebo jsem prostě ztratila motivaci. 30 Day Shred prostě nebylo to pravé pro mě a nejsem si jistá, zda to bude to pravé pro vás, pokud se cvičením začínáte. Cvičíte vlastně to samé dokola 10 dní, na jejichž konci už si pamatujete z workoutu úplně každou větu. Navíc já jsem vloni neměla vůbec žádnou fyzičku, takže jsem si musela dělat ze začátku i pauzy.
Vraťme se ale k letošku. Zhruba na konci července jsem úplnou náhodou (fakt úplnou!) narazila na Instagramu na skvělou osobu. Je to @jmenujisepeta. Je to ten nejpozitivnější, nejmotivovanější člověk, kterého znám. A navíc ještě k tomu maká, pracuje, píše blog a točí videa, aby šířila svoje přesvědčení dál. Přesně někdo, koho jsem ve svém životě potřebovala, abych se začala snažit. Jen tak sama od sebe jsem si pustila její kardio video a zacvičila jsem si ho. Bylo to bezva a já si řekla, že si vždycky můžu něco párkrát v týdnu zacvičit. Jenže pak jsem zjistila, že tato geniální slečna vymyslela i svoji vlastní 30ti denní výzvu, která se skládá pouze z jejích videí! Byla jsem nadšená a i přesto, že jsem neplánovala nějaký velký cvičení, druhý den jsem s výzvou začala. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, který jsem za poslední dobu udělala!
Picture
 
 

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)