be so happy that when others look at you they become happy too

books

Tipy na knížky | březen + duben

13. května 2018 v 19:42 | Eli
Ahoj!
Konečně jsem se dostala k tomu, abych sepsala mini-recenze knížek, které jsem přečetla v březnu a dubnu. Čtu stále stejně, takže tohle není první ani poslední knižní článek. Pokud taky čtete rádi a hledáte občas nějakou knižní inspiraci, můžete se podívat do mé knižní rubriky v menu ←, nebo do mé Knižní výzvy, kam píšu všechny knížky, které za celý rok přečtu. Hlavně čtu thrillery, detektivky, občas nějaký dívčí román, občas nějaké scifi...zkrátka co mě zrovna zaujme :)
Související obrázek Související obrázek Související obrázek
Picture

Tipy na knížky | Leden + únor 2018

25. února 2018 v 15:34 | Eli
Ahojky :)
Jak jsem slibovala, další knižní článek je tady. Tentokrát to bude klasické minirecenzové shrnutí toho, co jsem přečetla za první dva měsíce roku 2018. Snad někomu pomohu nalézt inspiraci na knížky! Připomínám už asi pomilionté, že po celý rok (už třetí) přidávám svoje přečtené knížky do Knižní výzvy v menu ←, takže můžete čerpat inspiraci celý rok :)
Výsledek obrázku pro girl book tumblr
Picture

Strašná spousta tipů na knížky

28. ledna 2018 v 15:11 | Eli
Ahoj!
Po dlouhé době vydávám článek o knížkách a musím uznat, že mi to chybělo :)
Poslední knižní článek byl v září (fakt?), takže teď se vrátím trochu do minulosti a napíšu něco malinko ke skoro každé knize, kterou jsem přečetla od září až do koncem minulého roku.
Asi pomilionté připomínám, že pokud hledáte nějaké tipy na knížky, tak celoročně můžete hledat inspiraci ve všech Knižních výzvách v menu ←, kam přidávám každou svoji přečtenou knihu.
Související obrázek
Picture

Knižní výzva 2018

1. ledna 2018 v 13:48 | Eli
Máme tu nový rok a s ním i novou knižní výzvu!
Já i letos zůstanu věrná té od Ells a vrhnu se na ni již potřetí!
Pokud toužíte po nějaké knižní inspiraci, můžete se podívat do menu ← a prokliknout se na všechny knížky, které jsem přečetla v roce 2016 a 2017 (a že jich bylo :D).
S přibývajícími roky přibývá i práce ve škole a čas na čtení naopak ubývá, takže nejspíš se počet knih, které letos přečtu, opět sníží. Já ale nezoufám, protože nejde o kvantitu, ale o kvalitu a doufám, že se mi povede narazit na samé skvělé knihy. Z tohoto důvodu si tedy letos nedávám určitý počet, ale budu je prostě vypisovat a na konci z toho vzejde nějaké číslo.
Doufám, že i letos občas vyjde článek s minirecenzemi na knížky, který v minulosti vycházel pravidelně každý měsíc. Tento formát článků mě bavil, ráda jsem se s vámi podělila o své oblíbence, ale pokaždé mi nevyšlo najít si na konci měsíce čas, a tak tyto články pomalu vymizely. Dejte mi tedy do komentářů vědět, zda byste o tento typ článků měli zájem a já se podle toho budu snažit něco vymyslet!
Přeji vám všem krásný rok 2018 plný skvělých a nezapomenutelných knih! ♥
Picture

Přečtené knížky | červen, červenec, srpen

2. září 2017 v 11:14 | Eli
Ahoj, vítám vás u dalšího článku!
Už od května jsem nepsala o tom, co jsem četla. Byla jsem na to možná už trochu líná, přišlo mi, že se s knížkama omýlám pořád dokola. Taky jsem se spíš soustředila na zážitky a na užívání léta, než abych četla, takže nebylo moc knížek, o kterých bych měla psát. Ale v poslední době už opět zajíždím do svých čtenářských kolejí (ze kterých možná po začátku školy opět vyjedu), takže jsem se rozhodla napsat článek, protože tu mám celkem dost knížek. Nejdřív jsem uvažovala o tom, že napíšu pouze o těch, které mě nějakým způsobem zaujaly, ale nakonec napíšu o všech. Protože by mi pak bylo líto, že jsem vás o nějaké ošidila.
Související obrázek
Picture

Přečteno za květen ♥

2. června 2017 v 20:55 | Eli
Nemůžu tomu uvěřit, ale máme tu opět nový měsíc a s ním přichází i další zhodnocení toho, co jsem přečetla v tom uplynulém ;)
S tím, co jsem přečetla v květnu, jsem celkem spokojená. V dubnu na čtení moc času nebylo, zato v květnu jsem si mohla vychutnat spoustu knih, které vám níže představím a doporučím.
Momentálně mám tipů na knížky spoustu a nevím, jakou dřív číst, ale pokud byste narazili na nějakou, která by se mi mohla líbit, určitě mi napište do komentářů! :)
Související obrázek
Picture

Přečteno za duben ♥

6. května 2017 v 18:52 | Eli
Ahoj!
V dnešním článku vám opět představím knihy, které jsem přečetla v uplynulém měsíci. Tentokrát to bude možná trochu kratší, jelikož času na čtení není úplně tolik, kolik bych si přála. Ale věřím, že v dalších měsících se to opět zlepší a taky budu mít nějaký zajímavý čtecí materiál.
Související obrázek
Picture

Přečteno za březen ♥

5. dubna 2017 v 20:48 | Eli
Ahoj!
Dnešní článek bude o knížkách přečtených za březen. Doufám, že si každý najde něco ze svého soudku a třeba se inspiruje :)
Výsledek obrázku pro books spring tumblr
Picture

Přečteno za únor ♥

3. března 2017 v 8:23 | Eli
Ahoj! Je tu tradiční měsíční článek o tom, co jsem přečetla ;).
Výsledek obrázku pro books girl tumblr
Picture

Přečteno za leden ♥

31. ledna 2017 v 20:52 | Eli
Ahooj, vítám vás po delší době u dalšího článku!
Dneska se s vámi podělím o to, co jsem přečetla v prvním měsíci letošního roku.
Čtení je pro mě v posledních týdnech útěkem od reality, od všech zkoušení, testů a problémů. Proto se snažím mít vždycky alespoň jednu rozečtenou knížku a při každé volné chvilce utíkat s cappuccinem do knižního světa... Poslední dobou mám taky pocit, že si čtení víc užívám, víc prožívám děj knihy a nejde mi o to, kolik má stránek, o to, jak se mi líbil konec, ale spíš o děj, o to, jak se mi kniha četla celkově, nejen jak skončila.
Související obrázek
Picture
 
 

Reklama

pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)