be so happy that when others look at you they become happy too

books

Přečtené knížky | červen, červenec, srpen

2. září 2017 v 11:14 | Eli
Ahoj, vítám vás u dalšího článku!
Už od května jsem nepsala o tom, co jsem četla. Byla jsem na to možná už trochu líná, přišlo mi, že se s knížkama omýlám pořád dokola. Taky jsem se spíš soustředila na zážitky a na užívání léta, než abych četla, takže nebylo moc knížek, o kterých bych měla psát. Ale v poslední době už opět zajíždím do svých čtenářských kolejí (ze kterých možná po začátku školy opět vyjedu), takže jsem se rozhodla napsat článek, protože tu mám celkem dost knížek. Nejdřív jsem uvažovala o tom, že napíšu pouze o těch, které mě nějakým způsobem zaujaly, ale nakonec napíšu o všech. Protože by mi pak bylo líto, že jsem vás o nějaké ošidila.
Související obrázek
Picture

Přečteno za květen ♥

2. června 2017 v 20:55 | Eli
Nemůžu tomu uvěřit, ale máme tu opět nový měsíc a s ním přichází i další zhodnocení toho, co jsem přečetla v tom uplynulém ;)
S tím, co jsem přečetla v květnu, jsem celkem spokojená. V dubnu na čtení moc času nebylo, zato v květnu jsem si mohla vychutnat spoustu knih, které vám níže představím a doporučím.
Momentálně mám tipů na knížky spoustu a nevím, jakou dřív číst, ale pokud byste narazili na nějakou, která by se mi mohla líbit, určitě mi napište do komentářů! :)
Související obrázek
Picture

Přečteno za duben ♥

6. května 2017 v 18:52 | Eli
Ahoj!
V dnešním článku vám opět představím knihy, které jsem přečetla v uplynulém měsíci. Tentokrát to bude možná trochu kratší, jelikož času na čtení není úplně tolik, kolik bych si přála. Ale věřím, že v dalších měsících se to opět zlepší a taky budu mít nějaký zajímavý čtecí materiál.
Související obrázek
Picture

Přečteno za březen ♥

5. dubna 2017 v 20:48 | Eli
Ahoj!
Dnešní článek bude o knížkách přečtených za březen. Doufám, že si každý najde něco ze svého soudku a třeba se inspiruje :)
Výsledek obrázku pro books spring tumblr
Picture

Přečteno za únor ♥

3. března 2017 v 8:23 | Eli
Ahoj! Je tu tradiční měsíční článek o tom, co jsem přečetla ;).
Výsledek obrázku pro books girl tumblr
Picture

Přečteno za leden ♥

31. ledna 2017 v 20:52 | Eli
Ahooj, vítám vás po delší době u dalšího článku!
Dneska se s vámi podělím o to, co jsem přečetla v prvním měsíci letošního roku.
Čtení je pro mě v posledních týdnech útěkem od reality, od všech zkoušení, testů a problémů. Proto se snažím mít vždycky alespoň jednu rozečtenou knížku a při každé volné chvilce utíkat s cappuccinem do knižního světa... Poslední dobou mám taky pocit, že si čtení víc užívám, víc prožívám děj knihy a nejde mi o to, kolik má stránek, o to, jak se mi líbil konec, ale spíš o děj, o to, jak se mi kniha četla celkově, nejen jak skončila.
Související obrázek
Picture

• Knižní výzva 2017 •

1. ledna 2017 v 18:44 | Eli
Letos Vloni jsem Knižní výzvu zvládla, dokonce jsem přečetla o 7 knih více, než jsem si stanovila.
I letos jsem se rozhodla, že se této výzvy zúčastním. Jak určitě víte, je to výzva z http://ells.cz/. Určitě se taky běžte přihlásit!
Nebyla jsem si vůbec jistá, kolik knih si chci stanovit, a vlastně ani teď si ještě úplně jistá nejsem. Letos se chci spíš rozhodovat podle ikonek, no nejvíc se mi líbí ta se 70 knihami.
Nevěřím, že dokážu přečíst tolik knih, jako v roce 2016, protože letošek bude určitě težší, co se týče školy a podobně. Ale příjemně by mě překvapilo, kdybych opět dokázala pokořit hranici 100 knih, ne že ne. :))
Zároveň se chci ještě letos účastnit Čtenářské výzvy na Databázi knih. Musíte přečíst 20 knih, které splňují jednotlivé podmínky, např. mají zvíře v názvu, jsou autorovou prvotinou apod. Líbí se mi kreativita této výzvy a možná díky ní objevím zase něco nového!
Tak šťastný nový knižní rok a čtení zdar!
Picture

Přečteno za prosinec ♥ | + konec Knižní výzvy 2016

29. prosince 2016 v 19:05 | Eli
Ahoj!
Prosinec a rok 2016 se nám pomalu chýlí ke konci, a tak je načase na poslední letošní Přečteno za...! Spolu s knížkami, kterých bude tento měsíc víc než obvykle, jsem se rozhodla i maličko vyhodnotit letošní Knižní výzvu, kterou jsem tento měsíc úspěšně dokončila.

Výsledek obrázku pro bookstumblr
Picture

Přečteno za listopad | Knižní tipy ♥

30. listopadu 2016 v 15:12 | Eli
Máme tu poslední listopadový den, a tak je čas opět seskupit, co jsem za měsíc přečetla, shrnutí dojmů, a samozřejmě taky tipy na knihy pro vás! Blíží se Vánoce, tak jestli hledáte inspiraci, ať už co si přát, nebo co naopak dát, můžete si třeba vybrat!
Pokud vás ale nic nezaujme, nezoufejte, můžete se podívat do knižní rubriky, kde článků o knihách najdete spoustu.
Tak můžeme jít na to!

Výsledek obrázku pro winter books tumblr
Picture

Přečteno za říjen | Knižní tipy ♥

4. listopadu 2016 v 18:57 | Eli
Vítám Vás u dalšího článku!
Dnes jsem si připravila článek o tom, co jsem přečetla za uplynulý měsíc. A opět s minirecenzemi.
Věřím, že zde opět naleznete nějakou inspiraci!
Kdo to ještě neví, účastním se Knižní výzvy, tam naleznete všechny knihy, které jsem přečetla za letošní rok, a aby toho nebylo málo, spoustu knižně laděných článků naleznete ještě v samostatné rubrice.
Tak jdeme na to!

Výsledek obrázku pro books tumblr
Picture
 
 

Reklama

pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)