be so happy that when others look at you they become happy too

Únor 2018

Tipy na knížky | Leden + únor 2018

25. února 2018 v 15:34 | Eli |  books
Ahojky :)
Jak jsem slibovala, další knižní článek je tady. Tentokrát to bude klasické minirecenzové shrnutí toho, co jsem přečetla za první dva měsíce roku 2018. Snad někomu pomohu nalézt inspiraci na knížky! Připomínám už asi pomilionté, že po celý rok (už třetí) přidávám svoje přečtené knížky do Knižní výzvy v menu ←, takže můžete čerpat inspiraci celý rok :)
Výsledek obrázku pro girl book tumblr
Picture

Já a jóga ♥

18. února 2018 v 18:04 | Eli |  sports & motivation
Po trochu delší době, plné testů a zkoušení ve škole, vás vítám u dalšího článku!
Článek je na téma, o kterém hodně dlouho chci něco napsat, a myslím si, že teď už nadešel ten správný čas!
Výsledek obrázku pro yoga tumblr Výsledek obrázku pro yoga sign Související obrázek
Jógu jsem sem tam cvičila už dřív, když jsem si chtěla trochu "odpočinout" od normálního cvičení nebo když jsem se potřebovala pořádně protáhnout, ale moje hlavní seznámení s jógou přišlo před skoro třemi týdny, když úžasná Kája ze @silacky odstartovala ledno-únorovou yoga challenge. Řekla jsem si ,,proč ne?" a vrhla jsem se do toho taky.
Zatím jedu teda 21 dní v kuse, cvičím 30 day challenge od Yoga with Adriene a je to boží. Když cvičím své normální workouty, jógu si dám po nich a cítím se skvěle. Když naopak necvičím, dám si jógu samotnou a cítím se lépe, než kdybych se nehýbala vůbec. Ze začátku mi některé pózy vůbec nešly, ztrácela jsem rovnováhu, nesoustředila jsem se, padala jsem. Ale troufnu si říct, že už jsem se trochu zlepšila, některé pózy si už pamatuji podle jména, a tak nějak tuším, podle jaké kostry se cvičí.
Picture
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)