be so happy that when others look at you they become happy too

Listopad 2017

Moje oblíbené workouty ♥

26. listopadu 2017 v 8:15 | Eli |  sports & motivation
Ahoj!
Dneska tu pro vás mám menší inspiraci. Ráda bych se podělila o workouty, které mám ráda, a u kterých se pěkně zapotíte!
Související obrázek
Picture

O všem a o ničem ☁

19. listopadu 2017 v 21:19 | Eli |  diary notes
Nejspíš tenhle článek čtete jen proto, že jste sem omylem zabloudili, protože tady už strašnou dobu článek nebyl a budu se opravdu divit, když si tohle někdo přečte...ale no a co. Mám dobrou náladu a tak bych se chtěla zase jednou vypsat. Napsat co dělám, co nedělám, co mě činí šťastnou a tak dále.
Výsledek obrázku pro fall girl tumblr coffee Výsledek obrázku pro baby it's cold outside tumblr
Od tý doby, co tu byl článek naposledy, se pěkně ochladilo. Když vstávám je tma, když jdu ze školy, tak už je taky skoro tma. Díky těmto dvěma faktorům, a taky asi kvůli mojí lenosti, jsem už nebyla 4 týdny běhat. Mé období "cvičím 4-5x týdně" se změnilo ve "no tak alespoň že se mi to povedlo 2x". Nechápejte to tak, že by mě to přestalo bavit. Baví mě to pořád hrozně moc, ale nemám čas. Z celýho dne jsou zhruba tak 2 hodiny, kdy nedělám nic spojeného se školou (ale myslím na ní pořád), a tyhle dvě hodiny investuju do kvalitního času stráveného s rodinou, do čtení, a pak až následuje cvičení. Ale mému tělu to vyhovuje tak jak to je, kromě toho chodím s pejskem ven, bruslit, tancuju...takže pohybu jsem se nevzdala!
Ale zpět k té zimě. Nevím, jestli letos přišla brzy nebo ve větší míře, ale totálně mi vytřela zrak. Ráno se klepu a to jsem jediný člověk v autobuse, který má kulicha na hlavě a šálu. Chtěla bych si vzít ještě rukavice, ale to bych asi už fakt byla divná. Ve škole taky mrznu. Ráno vstanu a mrznu. A to pozor, je teprve půlka listopadu! Co budu dělat při těch lednových mínusových teplotách? No už asi vím, prostě zamrznu!
Picture
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)