be so happy that when others look at you they become happy too

Září 2017

Motivace | Tělo & hlava

24. září 2017 v 9:40 | Eli |  sports & motivation
Děkuju moc všem, kteří hlasovali pro toto téma týdne (takže i sobě), protože jsem za něj mega mega šťastná!
Jak asi víte, v průběhu léta jsem absolutně změnila přístup a vztah ke svému tělu, ke sportu, k jídlu, ke světu. Moje nové životní přesvědčení stále trvá a já jsem přestala pít slazené nápoje, začala jsem cvičit, chodit více pěšky a dokonce i běhat.
O tom, jak tahle moje cesta probíhá, tady ale momentálně mluvit nechci. Chci mluvit o tom, jak je těžké si toto přesvědčení udržet. Jak je někdy těžké dál pokračovat v tom, co jsem začala před několika týdny. Ale hlavně o tom, co mě žene dál. Co mě motivuje.

Výsledek obrázku pro girl run tumblrVýsledek obrázku pro motivation tumblrVýsledek obrázku pro girl exercise tumblr
Picture

Přečtené knížky | červen, červenec, srpen

2. září 2017 v 11:14 | Eli |  books
Ahoj, vítám vás u dalšího článku!
Už od května jsem nepsala o tom, co jsem četla. Byla jsem na to možná už trochu líná, přišlo mi, že se s knížkama omýlám pořád dokola. Taky jsem se spíš soustředila na zážitky a na užívání léta, než abych četla, takže nebylo moc knížek, o kterých bych měla psát. Ale v poslední době už opět zajíždím do svých čtenářských kolejí (ze kterých možná po začátku školy opět vyjedu), takže jsem se rozhodla napsat článek, protože tu mám celkem dost knížek. Nejdřív jsem uvažovala o tom, že napíšu pouze o těch, které mě nějakým způsobem zaujaly, ale nakonec napíšu o všech. Protože by mi pak bylo líto, že jsem vás o nějaké ošidila.
Související obrázek
Picture
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)