be so happy that when others look at you they become happy too

Červenec 2017

Hey, it's Hannah. Hannah Baker. | 13 Reasons Why

28. července 2017 v 20:17 | Eli |  (not book) reviews
- tento článek může obsahovat spoilery týkající se seriálu 13 Reasons Why, proto ho prosím nečtěte, pokud máte seriál rozkoukaný nebo se na něj chystáte podívat -
Před koncem školního roku jsem si předsevzala, že budu o prázdninách pilně sledovat seriály v angličtině, aby mi moje znalost tohoto jazyka úplně nezakrněla. V průběhu roku jsem se sem tam podívala na My name is Earl, ale asi v půlce července mě tento seriál přestal bavit, a tak jsem hledala nový, který by mi pomohl zkrátit nudná odpoledne. A přesně v té době na mě odevšad začalo vyskakovat 13RW. Koukali na něj známí, známí známých...a tak jsem se přidala.
Všechny seriály sleduji na ororo.tv, což je skvělá stránka bez zbytečných reklam, jenže povoluje sledování pouze jedné hodiny obsahu za 24 hodin. A jelikož 13RW má epizod třináct, z nichž každá má okolo 50-60 minut, strávila jsem sledováním krásných třináct dní.
Věřte mi, že ještě teď si vůbec nejsem jistá, co do tohoto článku napíšu, protože tento seriál mě na začátku vdechl, po třinácti dnech vyplivl a absolutně ho nezajímalo, jak se na konci budu cítit. A já to nevím. Nevím, jak se cítím.
Související obrázek
Picture

K R É T A ♥

10. července 2017 v 20:47 | Eli |  travelling
Jsem zpátky, živá, zdravá, a plná dojmů a pocitů z minulého týdne, který jsem ztrávila v jiném časovém pásmu, na Krétě.
Tato dovolená pro mě byla v mnoha věcech nová, speciální, a já vám v tomto článku shrnu, co jen budu moct. A že toho bude požehnaně.
*ta věc dole v pruhovaném overalu jsem já, ležící, zezadu :D*
Picture
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)