be so happy that when others look at you they become happy too

Vytížená

10. června 2017 v 19:15 | Eli |  diary notes
Prázdniny se nezadržitelně blíží. Neskutečně moc se těším, protože o prázdninách se stane spoustu věcí, které mi (doufám) změní život.. jenže mám pocit, že na to ještě nejsem připravená.
Výsledek obrázku pro summer is coming tumblr

Následující 4 týdny v mém životě budou asi ty nejplnější, které jsem kdy zažila. Následující dva budou ve znamení dokončování školy, dopíšeme si poslední testy (kterých bude hodně) a já budu asi hodně přemýšlet nad tím, co všechno jsem za těch 9 let zažila. 9 let povinné školní docházky. Prošla jsem dvěma školami (teda... tou druhou jsem ještě neprošla), poznala spoustu lidí, učitelů, napsala milion diktátů... Je to pro mě dlouhá etapa, více než polovina mého života, a já jsem si díky ní mnoho zažila. No nic, nechci se tady rozepisovat o škole, to možná někdy jindy :D
V týdnu, který následuje po těch dvou, budu úplně nejvytíženější. V pondělí odjíždíme na školní výlet, poslední s naší momentální třídní učitelkou. Jedeme někam ke Křivoklátu, navštívíme Plzeň, Prahu, vyzkoušíme si paintball a zavítáme do Techmánie. Na výlet se těším, ale asi ne tolik, jak bych chtěla. Není úplně podle mých představ, měli jsme místo Techmánie jít do Jump arény, do níž jsem se fakt hodně těšila. Ale v pondělí jsem nebyla ve škole a najednou se celý plán změnil, výlet se úplně překopal, z čehož jsem moc nadšená nebyla. Ale přece není nejdůležitější, kam jdeme a co budeme dělat, ale s kým tam budu a jak si to užijeme. :)
Z výletu se vracíme ve středu, ve čtvrtek nejspíš odevzdáme učebnice a v pátek je vysvědčení! Kterým oficiálně dokončím základní školní docházku. Pak je sobota... a v neděli ODLÉTÁM na Krétu.
V sobotu po vysvědčení tedy musím zařídít pár věcí... zabalit si na svoji úžasnou dovolenou, přestěhovat svoje morčátka k prarodičům, kde budu trávit celé prázdniny (až se vrátím z Kréty :p), a taky oslavit třetí narozeniny své sestřičky, které má v pondělí a na které tady bohužel nebudu.
Když už jsem se zmínila o morčátkách... Do celého tohoto zmatku se má narodit vrh jedné mojí holčičky. Termín má někdy okolo 20. června. Nevadilo by mi to, kdyby to byla některá ze samiček, která už třeba vrh měla a ten další by zvládla levou zadní. Jenže se jedná o A., samičku, která ještě nerodila a to už v únoru oslavila první narozeniny. (Morčátka by měla rodit nejlépe do prvních narozenin, poté se jim k sobě přibližují pánevní kosti a miminka by tak nemusela projít porodními cestami.) Ještě ke všemu je A. takový zmatkář, můj malý blázínek, což se mi na ní na jednu stranu líbí, ale na druhou nemůžu předpokládat, jak se bude chovat ke svým mláďatům. Takže můžu jenom doufat, že se všechno povede, A. dokáže miminka porodit a postará se o ně. Taky mám tajné přání, aby si vybrala brzký datum, protože pak bych mohla být s miminky delší dobu. Děsím se okamžiku, kdy odletím a nebudu tady moci pro ně být, kdyby se cokoliv stalo. Snad se všechno povede a do Řecka budu dostávat jen samé příznivé zprávy, jak se miminkům daří.
Druhý den po návratu z Kréty, tedy 10. července (přesně za měsíc!) nastupuji do své první práce! Teda na brigádu, ale jako práce to zní lépe! :D Budu pořádná "jezedačka", protože se budu starat o kuřátka (konkrétně o brojlery) v našem místním zemědělském družstvu. Mám to od domu jen pár metrů a ani to není žádná namáhavá a časově náročná práce, takže se budu moct normálně věnovat všem svým prázdninovým radovánkám a cílům.
Neskutečně moc se na prázdniny těším, protože mě čeká spoustu nových věcí (třeba let letadlem...může mi někdo říct, co se vlastně dělá na letišti? :D) a chtěla bych toho hodně vyzkoušet. Taky mám radost, že budu mít náměty na články (konec základky, Kréta, brigáda...) a taky čas na čtení!
Těšíte se na prázdniny? Jedete někam? Píšete teď ještě ve škole něco?
Mám vás ráda!
Vaše Eli ♥


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívíš blog ještě jednou ?

Ano :)
Ne :(

Komentáře

1 Angelika <333 Angelika <333 | E-mail | Web | 12. června 2017 v 6:08 | Reagovat

Letadlem jsem letěla jenom jednou před 4 roky. Poprvé a naposledy ( ne že bych nechtěla ještě letět, ale nebyla další příležitost) a byla jsem z toho letiště úplně zmatená. Takže asi jediná rada: chce to klid a nezmatkovat​.

2 Medvěd Medvěd | Web | 23. června 2017 v 7:44 | Reagovat

Je to jako na nádraží, všude šipky. Do špatného letadla tě nepustí neboj :D a když budeš mít obrovské zpoždění, tak budou vyhlašovat tvoje jméno letištní halou, to je taky pěkný :D. Bude to ok, je to jednoduché neboj :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)