be so happy that when others look at you they become happy too

Léto & školní výlet & za týden letím

25. června 2017 v 11:40 | Eli |  diary notes
Ahoj moji milí!
Tento týden jsme dopsali poslední písemky ve škole, uzavřely se známky a taky kalendářně začalo léto. Prázdniny jsou tady za méně než týden, což někomu (mně) může připadat strašně super, ale na druhou stranu i strašně brzo, protože na to ještě není úplně připravený.
Zítra jedeme na školní výlet, poslední v této sestavě. Sice chodím na osmileté gymnázium, takže budu pokračovat dál ty čtyři roky, ale dva z naší třídy nebudou, odcházejí na jinou školu. Proto si musíme náš poslední výlet s nimi a zároveň i s naší třídní učitelkou užít. Jedeme na tři dny, 26.6.-28.6., budeme ubytováni v kempu u Berounky a navštívíme několik památek. Sice jsem se až doteď na výlet moc netěšila, protože mě letošní program nijak moc nenadchnul, ale jak dnes přemýšlím nad tím, co si budu balit, a prohlížím si fotky chatek v kempu, najednou na mě dopadá taková táborácká nálada. Takže doufám, že školní výlet dopadne skvěle.
Výsledek obrázku pro girl rucksack camera tumblr
Další věcí je, že přesně za týden už budu na letišti čekat na naše letadlo na Krétu. Nemůžu tomu uvěřit. Když jsme si v dubnu zájezd našli, připadalo mi, že to bude až za milion let, ale ó můj bože je to za už za týden! Přestože poprvé poletím v letadle, poprvé budu na letiště, poprvé všechno, nemám momentálně vůbec z ničeho starosti, strach, nic. Dřív jsem urputně odmítala někdy sednout do letadla, ale teď na to ani nemyslím. Prostě si tam jen sednu a ono mě odnese do Řecka, co je na tom strašidelného? Už ani zmatku na letišti se nebojím, jsem přece člověk a umím se s jiným člověkem celkem dobře domluvit, takže se snad nemůže stát, že bych se někde ztratila, že bych si sedla do jiného letadla, nebo že bych svůj kufr poslala někam na Mauricius. Jsem jenom neskutečně natěšená na to, až si budu balit a budu si sebe představovat v plavkách na té slunné pláži. V moři. Na všechny ty fotky, které pak použiju v článku tady na blogu! Pořád mi to zní jako neuvěřitelná věc.
Už teď si myslím, že moje dojmy z toho všeho nového (a fotky) vydají více než na jeden jediný článek :D
Nemám tušení, kdy a jestli vůbec vyjde Přečeteno za červen, protože momentálně mám naplánovaných víc článků, které jsou pro mě (a snad i pro vás) zajímavější, než četba. Ale věřím, že třeba ve volných chvílích někdy příští týden na článku zapracuji a mohla bych ho vydat po návratu z Kréty.
Související obrázek
A co vy? Už jste byli na výletě, nebo teprve vyjedete? A podíváte se také o prázdninách někam za hranice? Ráda si přečtu o vašich cestách!
Vaše Eli ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 26. června 2017 v 12:03 | Reagovat

Wau! To tak děsně uteklo! Nemůžu uvěřit, že už bude konec.. Na začátku prázdnin vyrážíme s kamarádkou a mamkama do Paříže a děsně DĚSNĚ se těším! <3 Ať se ti splní všechna tvá očekávání jak z výletu, tak z dovči! Určitě to bude super:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)