be so happy that when others look at you they become happy too

Duben 2017

Natěšená jak malý dítě...

28. dubna 2017 v 20:17 | Eli |  diary notes
Ahooj!
Dneska jsem si pro vás připravila takové malé shrnutí toho, co se v poslední době událo, co momentálně řeším a taky se s vámi podělím o jednu velkou novinku, ze které jsem naprosto nadšená!
Související obrázek

Přečteno za březen ♥

5. dubna 2017 v 20:48 | Eli |  books
Ahoj!
Dnešní článek bude o knížkách přečtených za březen. Doufám, že si každý najde něco ze svého soudku a třeba se inspiruje :)
Výsledek obrázku pro books spring tumblr
Picture

Jaro! ♥

1. dubna 2017 v 17:26 | Eli |  my favourites ♡
Radost. Štěstí. Natěšenost.
To je to, co teď cítím. Začalo jaro, období, kdy se "probouzím" ze svého zimního spánku. Začínám poznávat vůně a chutě, které jsem přes zimu zapomněla. Slyším zvuky, které jsem několik měsíců neslyšela. A můj mozek si to všechno spojuje s úžasnými zážitky, dlouhými dny, a hlavně s vidinou blížícího se léta.
Výsledek obrázku pro holding ice cream tumblr Související obrázek Výsledek obrázku pro tulips white wall tumblr
Jsem srdcem i duší jaro-letní člověk. Neskutečně se divím někomu, kdo může mít rád zimu. Tu nehostinnou, tmavou, studenou zimu. Bez zpěvu ptáků, bez vůně květin, bez slunce.
Slunce mě neskutečně nabíjí energií. Ikdyž mi není nejlíp, ikdyž bych chtěla potřebovala spát, stejně budu pořád venku, nasávat tu vůni, tu vůni jara, která je absolutně nezaměnitelná. Díky slunci mám lepší náladu, dokonce i chuť pracovat.
Fascinují mě květiny. Tráva už není na dotek nepříjemně chladná.
Nemusím se před odchodem z domu strachovat, že venku umrznu, navlékat na sebe deset vrstev oblečení. Můžu konečně vytáhnout tenisky.
Procházky se psem mě zase začínají bavit. Takže z toho těží i on.
S jarem prostě přichází spoustu skvělých věcí. Třeba zmrzlina.
S každým jarem jsem zase o rok starší... čeká mě to za týden a tentokrát to budou půlkulatiny.. ty občankové. :) Jsem velká holka, mám velké sny a pevně věřím, že i velkou budoucnost.
Užívejte si každý den, buďte co nejvíc venku a sbírejte zážitky.
Mám vás ráda ♥
Vaše Eli ♥

pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)