be so happy that when others look at you they become happy too

Merry christmas

24. prosince 2016 v 10:06 | Eli |  writing
*Dec 24, 2016*
Výsledek obrázku pro christmas tumblr
Picture

🎄 Ze srdce Vám všem přeji, abyste Vánoce prožili v pohodlí domova, s rodinou, bez stresu, abyste si to užili a na nic jiného nemysleli. 🎄

Za uplynulý týden se toho hodně přihodilo. Hodně špatného. Týká se to mojí nejbližší rodiny a proto o tom moc psát nechci. Ale jednu věc bych vám napsat chtěla. Važte si toho, co máte. Nestěžujte si na to, že musíte poslouchat příkazy svých blízkých, že jim musíte pomáhat. Protože až se něco stane, jako tomu bylo u nás, budete strašně moc litovat toho, že jste jim dostatečně nepomohli.
To, co se stalo u nás, to, co se týká mojí milované babičky, díkybohu skončilo dobře. Ikdyž... jsme teprve na začátku cesty, která bude dlouhá. Už si vyžádala a ještě vyžádá spousty slz a výčitek a všeho možného. Ale díky tomu všemu jsem si uvědomila, jak moc svoji babičku miluju, potřebuju k dennímu životu, a když není nablízku, je mi příšerně. Proto jsem neskutečně ráda, že nám bylo dopřáno strávit Vánoce spolu. Nebudou dokonalé, ale budeme spolu.
Važte si toho, že můžete trávit svátky (i čas obecně) se svými blízkými. Denně jim děkujte za to, jak jsou úžasní. Však si na to jednou vzpomenou.
Výsledek obrázku pro family tumblr.
Tak jo, tu vážnější část bychom měli za sebou.
Z jiného hlediska jsou Vánoce úplně bombastické období v roce, plné dárků, cukroví, ozdob a koled. Ve vánoční atmosféře jsem už asi na milion procent a nikdo mi to nepokazí!
Jelikož moje sestra dorostla do věku, kdy už chápe, co se jí říká a co děláme, tak si letos poprvé po nějakých čtyřech pěti letech zahrajeme opět na Ježíška. Na to se těším z Vánoc asi nejvíc, protože kdo může mít větší radost z Ježíška než ty nejmenší prťata?
Už musím jít, dělat salát, obalovat kapra, všechno uklidit a hodit se do pohody. Opatrujte se a pamatujte, že nejlepší věc na Vánocích je, že můžete být s někým blízkým ♥

Vaše vánoční Eli ♥ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

KLIK 100% (44)

Komentáře

1 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 24. prosince 2016 v 13:16 | Reagovat

To s tvojí babičkou mě moc mrzí, držte se!!:) Je pravda, že si uvědomíme co máme až když to ztratíme.. Proto máš naprostou pravdu, musíme si všeho vážit:) Užij si dnešek !! <3 VESELÉ VÁNOCE!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)