be so happy that when others look at you they become happy too

Prosinec 2016

Přečteno za prosinec ♥ | + konec Knižní výzvy 2016

29. prosince 2016 v 19:05 | Eli |  books
Ahoj!
Prosinec a rok 2016 se nám pomalu chýlí ke konci, a tak je načase na poslední letošní Přečteno za...! Spolu s knížkami, kterých bude tento měsíc víc než obvykle, jsem se rozhodla i maličko vyhodnotit letošní Knižní výzvu, kterou jsem tento měsíc úspěšně dokončila.

Výsledek obrázku pro bookstumblr
Picture

Merry christmas

24. prosince 2016 v 10:06 | Eli |  writing
*Dec 24, 2016*
Výsledek obrázku pro christmas tumblr
Picture

The most & more ♣

10. prosince 2016 v 19:56 | Eli |  diary notes
Tak jo... doufám, že jste připravení na pořádnou dávku novinek z mého života, mých myšlenek a ostatních kravin!
Budu se snažit udělat to čtením zábavným, protože já bych si taky teď nejvíc přála zamuchlat se do peřin s notebookem a kakaem a jen si číst samé články o... kravinách. Bože, já ty úvody fakt umím, lol.
Jdem na to.
Vánoce se nám blíží. A já, ačkoliv jsem v nějakém z předchozích článků psala, že absolutně miluju vánoční atmosféru, tak to jde letos nějak mimo mě. Prostě se nemůžu naladit. Už jsem si přehodila všechny tapety na vánoční, koupila svíčky, ale vůbec se necítím vánočně. Myslím, že bych asi potřebovala sníh.
Vánoce pro mě ale taky znamenají volno a odpočinek, což zatím v mém případě neplatí. Ve škole jsem v jednom kole, píšeme spoustu písemek a ještě pořád se připravuju na olympiádu z dějepisu. Doufám, že nastávající týden bude posledním ,,hodně aktivním" a pak už se budu moct hodit do pohody.
Co se týče dárků... Jsem na tom dost mizerně. U někoho nejsou nápady, u někoho jo, ale zase se třeba nemůžu rozhoupat něco dělat. Mám asi tak, no... jeden dárek. Bravo Eli.
Btw. vy, co jste na tom stejně jako já, k dnešnímu dni máme přesně 14 dní do Vánoc.

Vy, kteří můj blog sledujete už delší dobu, jistě víte, že kromě pejsků a kočiček a všeho ostatního jsou mojí velkou láskou i morčátka. Nevím, jestli jsem se tu už zmiňovala, že s kamarádkou provozujeme i takovou malou chovatelskou stanici skinny morčat (kdo neví, vygooglí). Tak teď už jsem se zmínila no. No každopádně, Vánoce mají být nejhezčí čas v roce a možná tomu bude tak i v naší stanici. Podle mých odhadů bychom momentálně měli očekávat miminka od dvou slečen. Snad se to podaří (ťuk ťuk), protože já se na to vždycky tak dlouho těším a pak se něco pokazí. Holky opečovávám, mluvím s nimi a snažím se navázat spojení s mini hrošíky. Kopanec jsem ještě nedostala, ale něco se nahmatat dá. Pokud se to povede, budu vás informovat, kdy si rozbalíme naše vánoční/novoroční balíčky :). Myslím, že tenhle odstavec asi plně pochopí jen někdo, kdo někdy morčátka/jiné hlodavce choval.

Další věcí je, že jsem včera už dokončila Knižní výzvu na letošní rok. Nejspíš asi ještě napíšu nějaký shrnující článek, jak se mi výzva plnila a tak.
Nemůžu uvěřit, že už tenhle rok pomalu končí. Připadá mi, že to uteklo hrozně rychle a mrzí mě, že si nedokážu vybavit všechno, co jsem letos prožila. Bylo toho tolik a já bych si chtěla pamatovat tolik detailů... ♥
A taky se pomalu blíží první narozeniny blogu... Zítra to bude 11 měsíců, co už se dělím o své blázniviny s někým jiným. Nemůžu říct, že jsem tu každý den, nemůžu říct že jsem tu nějak moc aktivní. Ale miluju pocit, že se pokaždé můžu o svou radost nebo trápení podělit s někým jiným... S vámi ♥ Jste mi obrovskou oporou a vždycky mi dokážete zlepšit den. Patří vám mé velké díky!

Výsledek obrázku pro blog girl tumblr

Vaše Eli.


pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)