be so happy that when others look at you they become happy too

Září 2016

Fall TAG ♥

27. září 2016 v 14:04 | Eli |  about me
Dneska jsem si pro vás připravila podzimní TAG. Otázky jsem vymýšlela sama, ale jsou to takové klasické podzimní věci, takže nezaručuji, že se už někde jinde neobjevily.

Výsledek obrázku pro candle fall tumblr

1) Nejoblíbenější podzimní nápoj?
Horká čokoláda! Kakaem třeba taky nepohrdnu, ale ta čokoláda má takovou tradici a dokáže vykouzlit skvělou podzimní (i zimní) atmosféru.

2) Jaký je tvůj klasický podzimní outfit?
Nejradši mám džíny, basic tričko a na to nějaký svetr, popřípadě mikinu. Nezbytné jsou taky později kozačky, nějaká drzá čepice a jde se do akce!

3) Nejoblíbenější podzimní činnost?
Procházky mám ráda obecně, ale na podzim je všechno moc krásné, barevné, kouzelné... Takže procházkování, a hned v závěsu za tím jsou filmové večery u praskajícího krbu.
Picture

This season ♣

24. září 2016 v 12:28 | Eli |  diary notes
Ahoj!
Článek nevyšel už asi sto let, takže jsem si řekla, že je konečně čas zase něco sesmolit!

Výsledek obrázku pro warm socks reading tumblr

Už nám začal podzim, moje velice oblíbené roční období. Období rýmiček, teplých ponožek a horké čokolády. To můžu!
Celkově jsem za momentální počasí vděčná, to teplo už mě tak nějak vysávalo. Takhle zase můžu vytáhnout pohodlné džíny a mikiny, za chvilku zase čepice a rukavice. Jsem z toho tak nadšená jenom já?
Co se týče školy, povedl se mi velmi uspokojivý start, takže teď už se můžu začít zase více věnovat i blogu a čtení. Teď se konečně chystám na Než jsem tě poznala a poté bych se chtěla podívat i na film, takže možná z toho bude nějaká recenze.
Tenhle víkend taky budu psát recenzy do školy, ale na film a v angličtině. Jsem už asi pevně rozhodnutá pro Gone Girl, snad se mnou někdo sdílí nadšení z toho filmu (samozřejmě knížka je lepší!).
Další článek vyjde někdy v průběhu týdne, asi ho přednastavím ;).
A ještě bych do tohoto článku chtěla vecpat gratulaci k narozeninám pro mého nejvíc nejlepšího psího přítele na světě ♥♥♥ Můj malý ušounek dneska slaví své šesté narozeniny a pořádně si ten den spolu užíváme.


S láskou
Eli.

► Life of students ◄

10. září 2016 v 12:59 | Eli |  writing
Ahoj!
Začala nám škola, což znamená, že času je stále méně a méně. Mými prioritami je momentálně spoustu času věnovat právě přípravě na učení, ale nechci zanedbávat také čtení, rodinu, přátele,...
Blog ale nechci nechat na úplně poslední příčce, takže se budu snažit, aby sem tam vyšel nějaký článek. Samozřejmě se to bude odvíjet podle toho, jakou budu mít inspiraci, kolik bude písemek a jak se mi bude chtít :D
Ale už k věci... dneska jsem si pro Vás připravila článek Život studentů aneb Moudra žákyně deváté třídy!

Výsledek obrázku pro student tumblr

Sednout si v MHD je luxus
Alespoň u nás je to absolutní pravda. A není nic horšího než v se parném dni mačkat s lidmi v buse, kde je navíc 35 stupňů. Br.

Každých pět minut si kontrolujete, jestli máte klíče, mobil a svačinu
Toto jsou asi tři nejčastější věci, které si po zvonění uložíte do lavice a pak si je tam prostě zapomenete. Ten stres, když běžíte přes celou školu do učebny, kde tušíte, že jste nechali v lavici mobil, je opravdu smrtící. Protože mobil je mobil. A bez klíčů nezmůžete skoro nic. A bez svačiny budete k tomu všemu ještě nebezpeční. NEPŘIBLIŽUJTE SE!
Picture

My reading plan - Summer 2016 (všechny přečtené knihy)

1. září 2016 v 19:38 | Eli |  books
Tramtadadá!
Tři měsíce utekly jako voda a tento ,,čtecí plán" je u konce. A s výsledky jsem docela spokojená!
Rozhodla jsem se udělat hodnotící článek, ve kterém ale ještě navíc bude pár dalších knih, které jsem přečetla, kdyby měl někdo zájem! :-*

Picture
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)