be so happy that when others look at you they become happy too

Diary notes | Kočkomil

9. srpna 2016 v 12:13 | Eli |  diary notes
Ahoj !
Už dlouho nebyl povídací článek, kde melu páté přes deváté, tak tady ho máte !


Teď se momentálně nic moc neděje, hodně čtu a ležím a tak. Začala jsem nenávidět počasí, protože takhle studený léto fakt nepamatuju. Pár dnů horka bylo, to jo, jenomže vždycky jsou tak co týden, dva, a to pak není žádná sranda, když předem nevíte, který den bude teplo a který ne, když mi appka v mobilu ukazuje fakt úplně jiný počasí. Ty jo, to byla fakt dlouhá věta.
Ale taky jsme konečně začali v srpnu někam jezdit, sice nikam daleko, ale co. Zatím jsme byli na pouti a nakupovat (mám nové boty super), ale co nejdřív plánujeme jet do krokodýlí zoo do Protivína (už jsme tam byli docela dávno, když tam ještě moc krokoušů neměli, ale teď tam pojedem kvůli ségře, ta tam ještě nebyla). Taky bych se chtěla určitě podívat někam jinam, klidně na nějakou zříceninu, ale prostě chci někam jet !!!
Tak a teď se vrátím k té pouti. Já moc poutě ráda nemám, spíš je to taková povinnost tam jít, ale jako dokážu si to užít. Tahle pouť byla malá, šli jsme tam taky se ségrou, která se třikrát zatočila na tom kolotoči s auty, koníčky a motorkami, pak si zaskákala na skákacím hradu, koupili jsme jí balónek s mimoňem (který stejně nesla velká ségra), a nic víc nebylo. Tak jsem se alespoň pohoupala na takové té pirátské lodi, což tam byla asi jediná atrakce, která by mě bavila (lavici ráda fakt nemám, a pak už tam byl jen řetězák, Twister a autodrom, další věci pak jen pro prcky :D). Fakt se těším v září na větší pouť, ve městě, kam chodím do školy, jelikož tam půjdu alespoň s kámoškama.


Docela dávno jsem se v nějakém článku zmiňovala, že budeme mít koťata. Nakonec se nám už v květnu (trošku jsem se zapomněla zmínit) narodila čtyři koťátka, dvě kočičky a dva kocourci. A já jsem od té doby absolutní kočkomil.
Kočičky jsou trošku zdrženlivější, ale do kocourků jsem se úplně zamilovala. Oba jsou černobilý, jeden je absolutně hrozně podobný na maminku, druhý je takový ňuňáč huňáč, hrozný lenoch a pohodář. Dostali jména Aleki a Fufík (ať žije Madagaskar !!!). Z čehož jste asi pochopili, že kluci tady zůstávají (a právě usiluji o kastraci jejich maminky, aby se nestávaly nehody) a kočičky právě dneska odjíždějí do nového domova, půjdou spolu, z čehož mám hroznou radost ! Tak se tady právě s nima loučím, a je to fakt doják ;)
Nikdy ze mě asi úplný kočkomil nebude, ono těch čtrnáct let vyrůstání mezi psy se nezapomíná. Ale je to příjemná změna, oproti kočičkám mi psi připadají takový divocí, bláznivý a nevycválaní.


Tak to zase nebyl tak dlouhý článek, jak jsem myslela...
Co vy děláte ? Jak užíváte prázdniny ?
Eli. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívíš blog ještě jednou ?

Ano :)
Ne :(

Komentáře

1 Violet Violet | E-mail | Web | 13. srpna 2016 v 12:38 | Reagovat

Ahoj,
dělám konkurz na spoluadminku (beru i více spoluadminek). Byla bych ráda kdyby ses přihlásila :-)
ZDE-http://zviratka-hezka.blog.cz/1608/konkurz-na-spoluadminku-tohoto-blogu  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)