be so happy that when others look at you they become happy too

Diary notes | Becoming lazy...

20. května 2016 v 19:47 | Eli :) |  diary notes
Tak jsem se rozhodla, že začnu psát další druh článků. Deníčky.
Přijde mi to zajímavé.
Dneska se stalo to, čeho jsem se bála, ale zároveň jsem to očekávala. Nešla jsem plavat, protože prostě proto. Nejde o lenost jako takovou. Prostě jsem si řekla : ,,Než trávit slunný den na plavečáku, spíš půjdu ven. Nechci přijet domů tak dlouho. Půjdu plavat příšte." Hahaha.
Největší problém je, že na to za sebe nejsem ani naštvaná. Proč bych měla ?
Dneska jsme místo dvouhodinovky těláku s holkama, s kterýma chodím plavat, byly na matematicko-logické souteži. Mám špatně 3 úlohy z 15, takže si myslím, že bych se mohla vejít do 6. místa. Doufám. (Bylo nás tam cca 13)
Maturity jsou v plném proudu, což jsou jen samé výhody pro nás, mladší ,,benjamínky". Písemek minimálně, a dneska nám dokonce učitel na děják pustil na celou hodinu film o Napoleonovi a vytratil se asistovat u zkoušek. Film jsem strávila čtením Čemu jsem věřila.
Taky jsem dneska byla na procházce s miláčkem /rozuměj psem/. Bylo krásně. Doufám, že zítra bude ještě lépe. Mám oslavu narozenin a hrozně moc se těším na holky, přestože jsme se neviděly jen pár hodin. Nemůžu bez těch slepic mých milovaných žít.
Přestože všechno nasvědčuje tomu, že bych měla být šťastná, jsem nějak uvnitř hrozně smutná, zničená, unavená. Nutně potřebuji prázdniny, odpočinout si úplně od všeho a od všech. Nerada to říkám, ale už si potřebuji odpočinout i od mamátek /morčátka, takto je nazývá moje téměř dvouletá sestra a nějak se to uchytilo/. Nesnáším, jak mě ráno v 5:30 budí. Pískají, a já je naučila, že jak písknou, dostanou napapat. Zkuste v půl šestý ráno dobrovolně vstát a nasypat zrní těm pitomečkům zvířatům. Snažila jsem se přemlouvat, dokonce jsem je vzala do postele, ach můj bože, tak nízko jsem klesla.
Všechno beru zpátky, miluji je, jen potřebuji odpočinek !
Ani ty články nemám sílu psát. Vždycky nějaký rozepíšu, a pak se mi nezdá dost dobrý... Ale něco mám připraveného, tak snad to o víkendu dodělám.
Mám Vás ráda, Vaše Eli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívíš blog ještě jednou ?

Ano :)
Ne :(

Komentáře

1 K. K. | Web | 20. května 2016 v 19:54 | Reagovat

hezkej blog:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)