be so happy that when others look at you they become happy too

All you need is ... ?

31. května 2016 v 20:06 | Eli :) |  writing
Mám spokojený život ???
Trošku zamyšlení... máte spokojený život ? Každý nemůže být samozřejmě spokojený na sto procent, stále jsou tu jisté věci, kvůli kterým si musíme dělat starosti. Ale jsou věci, které nám život se starostmi dělají příjemnější, šťastnější, spokojenější. Zdánlivě možná blbůstky, ale bez nich si život neumíme přestavit.
Které to jsou ?
 1. Blbnutí s kamarádkami - Znáte to, když jdete ráno do školy celí naštvaní, na celý celičký svět se zlobíte (pádný důvod k tomu nemáte), ale vaše kámošky vám náladu vždycky spraví ? Osobně bych si bez nich život představit nedokázala. Je s nimi mnohonásobně spokojenější.
 2. Dobrá známka - Hahaha. No jo, známe to všichni. následuje pýcha/arogance/egoistnost (?) level 100 miliónů
 3. Dobrý kup - Převážně holčičí záležitost. Tedy alespoň co se týče oblečení. Protože vždycky se nám přece všechno líbí víc, když je to dobrý kup ! A dokáže to udělat takovou radost ! Tak přesně tuhle radost mám dneska.
 4. Udělat si radost - Každý si čas od času potřebujeme udělat radost. Ať už si třeba něco koupit, někam se podívat, utéct od všedních dní. Spokojenost se nabízí.
 5. Hezké počasí - Já vím, že už to opakuji po milionté, ale jsem sluníčkový člověk a hezké počasí mě nabíjí energií ! Není nic hezčího, než probudit se do nádherného dne a pěkně si to užít !
 6. Specifický pozdrav řidiče autobusu - Nedokážu si představit den bez milého ,,Ahoj princezno" od řidiče. Jsem na to možná už trochu velká, ale taková slova vždycky potěší !
 7. Den ,,Nemusím se nic učit" - Je jich málo, ale stále pár. Třeba dneska. Den, kdy si už od dopsání všech testů ve škole říkám : ,,Tak dneska bude odpočinek !"
 8. Mít chvilku pro sebe - Nevím jak Vy, ale já jsem člověk, který rád čas od času zůstane rád doma sám, je nádherné ticho a mám čistou hlavu. Můžete dělat cokoliv, ale nejlepší je si prostě lehnout, nechat myšlenky volně plynout a zastavit se.
 9. Tanec - Tak tohle mě dělá absolutně šťastnou a spokojenou ! Nejlépe se to provozuje právě osamotě doma, s hudbou co nejvíce nahlas. Zpívání je bonus !
 10. Mazlení s mazlíčkem - Pejsek, kočka, morče, králík. Je to absolutně jedno, mazlení s mazlíčkem vždycky potěší. Vždyť jsme v jádru něžné duše.
 11. Prostě se zasmát ! - Jsme šťastnější. Spokojenější. Smějme se, život je hned lepší.
 12. Vědomí, že zbývá měsíc do prázdnin - No comment. Víte, jak moc se těším ? 1 month...!!!
A co dělá Vás spokojenými ?
Vaše Eli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Těšíš se na léto (prázdniny) ?

Hroozně moc ! 62.5% (5)
Docela jo 37.5% (3)
Ani moc ne 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)