be so happy that when others look at you they become happy too

Jsme taková malá zoo ♥

30. dubna 2016 v 8:00 | Eli :) |  about me
Už odmalička mě snad všechno vede ke zvířatům. Prarodiče samozřejmě téměř celý život žijí na vesnici. Díky nim se moje láska ke zvířatům hrozně moc prohloubila, za což jim budu dlouuuho děkovat !
Když otevřeš celý článek, dočteš se, jaká všechny zvířátka se u nás doma nalézají... a hoodně fotek ♥


Na vesnici je takovým nepsaným pravidlem přítomnost psa u stavení. To my u prarodičů (docela dlouho jsme tam bydleli i my, a teď bydlí asi 200 m u nás, tak to beru trochu jako druhý domov a zvířátka počítám taky ;)) máme pejsky rovnou tři. Doma jednoho. :D
Čtveřici ,,svatých" tvoří už statný kmet, pět a půl letý pražský krysařík, téměř pětiletý český fousek, čtyřletý německý ovčák (ten doma) a tříletá drsnosrstá jezevčice. Jak by se asi dalo očekávat, nejvíce si ,,přivlastňuji" mého miláčka, krysaříka (dostala jsem ho před pěti lety za vysvědčení :D) a potom taky jedinou holčičku v partě. Asi proto, že tihle dva mě na procházce nepovalí :D
Prague Ratter (Prazsky Krysavik) - a rare small dog breed from Czech Republic. Read about this dogsimilar to Chihuahua here - http://www.fordogtrainers.com/index.php?main_page=page&id=605: Doxie pup: Virginia, a German wirehaired pointer from Flint Hill, Virginia. Handsome dog: Here Are 10 Facts German Shepherd Lovers Must Always Remember:
Mojí dlouholetou láskou jsou morčátka. Už čtyři roky s přestávkami se věnuji jejich chovu. Začalo to klasickými zverimexovými chlupáčky a dopracovalo se to na chovatelskou stanici skinny morčat s PP. Momentálně mám morčátek pět - dva chlupáče, kluka a holku, a tři bezsrsťáky - dvě holčičky a čerstvě jednoho chlapečka. Chovatelskou stanici mám se spolužačkou, která mě zasvětila do chovu skinníků. Moc jí za to vděčím.
Jsem moc ráda, že moje rodina se s mým koníčkem sžila a moc mě v tom podporují, no řekněte, kdo by toleroval dvě klece 120 x 60 cm v pokoji ?
Salat is all guinea pigs want: Hairless Guinea Pig?: piggie:
Asi před rokem do naší rodinky přibyly dvě kočičky. Opravdu nejsme kočičí rodina, a myslím, že se jí ani nestaneme. Ani nejsme takoví blázni, abychom si brali k tomu všemu zvířectvu do domu ještě dvě kočky. Takže se z nich staly takové ty ,,tulačky". :D Jedna kočička odešla k naší tetě, a ta druhá je tu s námi dodnes. Nemá jméno (prostě ,,Čičí", nic snazšího není) a vypadá to, že se brzy dočkáme přírůstků :)
Haaa ce qu'on est bien dans son lit!!!: So happy and sweet. ♥: Love Truly Is Adopting A New Family Member For Life:
Mojí už pětiletou láskou je můj jediný papoušek. Zvykl si na život u babičky a její vznešenou péči, takže ho už jako adoptovala :) Kdyby někoho zajímal druh, je to Mníšek šedý ;) Moc nemluví, ale zvládá ,,Ahoj Elíku," a zavolat na našeho psa. Samozřejmě taky různé skřeky, pískání a často se směje.
monk parakeet1 by SteveShandPhoto, via Flickr: Monk Parakeet (Myopsitta monachus): Monk Parakeet (Myiopsitta monachus) by Lip Kee, via Flickr:
Jezírko u prarodičů obývají dvě asi devatenáctileté želvy nádherné. Od cca září - října až do dubna jsou zahrabané v blátě v, no jednoduše, zimním spánku :) Poté se vyhřívají na sluníčku, semtam si schrupnou a uloví nějakou tu rybku.
Trachemys scripta elegans:
Co by to bylo za zoologickou bez holandských koz :) Máme jednoho kozla, kozu a kozlátko (narozeno na Velký pátek :*) Jsou krásně ochočení, přiběhnou na zavolání.
Králíci nesmí také chybět. Děda chová jak domácí, tak i divoké. Divokých máme něco kolem patnácti, domácích 6 (+ 18 králíčat :D)
I divočáky u nás najdete :D Je o nás známo, že jsme myslivecká rodina, takže když nějací malí čuríci v přírodě přijdou o maminku, ujmeme se jich :)
A pak přichází na řadu drůbež. Chováme slepice a holuby. Nevím kolik, tenhle chov mě moc nezajímá (opravdu nijak, nejím ani vajíčka :D)

To by bylo všechno z našeho zvířectva. V minulosti jsem ještě chovala křečky zlaté a osmáky, ale moc mi to nevyhovovalo (potřebuju mazlení).
Je to málo ? Je to moc ? A kolik zvířátek máte vy ?
P.S. : Fotky nejsou moje :( Ono se to dost těžko všechno fotí :D Snad se vám líbí alespoň tyto :*
Eli

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a zvířata ?

Jasně, moc ! 100% (17)
Ani ne :/ 0% (0)

Komentáře

1 Tucka Tucka | E-mail | Web | 30. dubna 2016 v 10:03 | Reagovat

Tyjo! Nemůžu uvěřit, že jich máte tolik! O_O my máme dvě kočky, u babičky psa, slepice a králíky, ale ti jsou chování na maso. Já osobně mám že zvířat nejraději ty králíky a líbí se mi strašně moc jeden druh holubů, ale nwm jak se jmenuje. Mají taková dlouhá pírka na nohou :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)