be so happy that when others look at you they become happy too

Dost bylo snů

18. dubna 2016 v 17:03 | Eli :) |  writing
Někdy si říkám, jaké svinstvo se tady okolo nás každý den děje. To lidi ještě nepochopili, že jsme vlastně jediné myslící bytosti v celém vesmíru a měli bychom držet při sobě ?
Fajn, jsem možná třeba jen čtrnáctiletá holka, z, nebudeme si nic nalhávat, prťavé zemičky někde uprostřed Evropy, a se skutečností, že se lidstvo pomalu řítí do záhuby udělám úplný prd. Vím, že si to tady přečte asi docela málo lidí, ale možná mi to pak pomůže se trošku tady s tím vyrovnat.
Totiž, my lidé vidíme všechno hrozně optimisticky, budeme nejlepší na světě v tomhle, v tomhle... Přitom nechápete, že se nemáme s kým překonávat ? Že my všichni lidi na světě bychom si měli být rovni, měli bychom být stejní ? Vznikli jsme úplně stejně, žijeme na stejné planetě. Vzpamatujte se...
Přestaňte se sakra zabíjet, bojovat spolu, hrozit si... povyšovat se nad ostatní !
Ve všem vidíme jen sny... Na naší Zemi je toho tolik nádherného, sníme o tom, kam se dostaneme, co uvidíme, s kým se seznámíme,... Ale ve stále více a více věcech nám naši bratři, naše sestry - LIDI - brání. Jsme absolutně odříznutí, nás, sedm miliard absolutně sobě rovných lidí, se nesnášíme. A to nás jednou zahubí... Dost bude snů.
Eli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tucka Tucka | E-mail | Web | 21. dubna 2016 v 19:17 | Reagovat

Nesmíš říkat že s tím uděláš prd. Kdyby k tomu takto přistupoval každý, už bychom tu asi nebyli. Řetěz je jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek. Takže se každý musíme snažit být co nejsilnější, aby i ten nejslabší článek byl hodně silný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)