be so happy that when others look at you they become happy too

♥ B. + J. ♥ | Seznámení

23. dubna 2016 v 14:00 | Eli |  guinea piggies ♡
Ahooj !
Po nějaké době jsem tu zase s článkem. Rozhodla jsem se, aby nebyl blog takový ,,černo-bílý" udělat novou sérii. Budu moc ráda, když Vás osloví, jelikož o morčátkách a obecně o zvířátkách se mi píše vskutku skvěle !
Abych Vám popsala o co jde... Doma mám už osmiměsíční samičku morčete (mám jich teda více, ale o tom jindy ;)) a už bylo na čase, aby byla poprvé připuštěna. A tak k nám dnes přicestoval nádherný sameček, který bude jejím partnerem už asi navždy, jelikož dalšího neplánuji :D
A tady v této (snad) sérii článků, které budou vycházet jednou týdně, bych Vám chtěla přiblížit, jak jsou na tom morčíci se snažením, no a samozřejmě dojdeme až k následnému vrhu ! A vy budete u toho !
Určitě mi dejte do komentářů vědět, jak se Vám tato série líbí, nebo případně co bych měla přidat či ubrat...
Otevřete celý článek, pokud chcete vidět fotky morčíků, jejich charakteristiku a popis ,,děje" za první den. :)


♥ Ona ♥

Jelikož bych ráda stále zachovala anonymitu svého blogu, neprozradím pravá jména morčátek. (Jelikož všichni okolo mě vědí, jak se jmenují :)) Holčičce budeme tedy říkat třeba Blaženka.
Blaženka se narodila na začátku srpna 2015, spolu se svými dvěma bratříčky. Na zádech má jedno ,,číro", které jí tam zůstalo proto, že její maminka a babička jsou rozetky.
Blaženka ve svých 8 měsících váží 640 gramů, je to docela málo, ale u nás jsme vždycky měli morčátka menšího vzrůstu, takže se tomu vůbec nedivíme, taky proto, že Blaženka je opravdu velký jedlík, spořádá toho dost :) Jediné, co jí moc nechutná, je kedlubna, a tím to asi tak končí :D
A tady už máte naší malou modelku :

♥ On ♥

Abychom zůstali u těch hezkých českých jmen, chlapečkovi budeme říkat třeba Josífek.
Josífek k nám přišel dnes od naší tety z vedlejší vesnice. Vybrali jsme si ho proto, že má více červené (oranžové) barvy, což je pravý opak Blaženky, které je většinově černobílá. Miminka tedy budou snad krásně vyrovnaná :)
O Josífkovi nevíme nic moc, jen že je mu okolo jednoho roku :) Ale to vůbec nevadí, protože pro Blaženku je to skvělý ženich, a to je nejdůležitější !
Josífek jede domů :

♥ Jejich první den ♥

První den se zatím nic nedělo, jelikož Josífek přicestoval odpoledne a potřeboval si od cesty odpočinout.
Čekejte na zprávy z prvního týdne !


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš rád/a zvířata ?

Jasně, moc ! 100% (17)
Ani ne :/ 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)