be so happy that when others look at you they become happy too

Velká jarní to do challenge #1 - Jděte řehtat

26. března 2016 v 10:18 | Eli :)
Tak tu mám konečně první obrázky do jarní challenge :) Pokud se chcete této soutěže také zúčastnit, můžete napsat komentář k tomuto článku.
Připomínám, že soutěže se neúčastním, jen také přidávám obrázky, když už jsem to vymyslela. Jelikož nesoutěžím, tak jsem si pro sebe trošku změnila pravidla. Trvalo by mi hrozně dlouho, než bych zvolila tu jednu ,,pravou" fotku, a proto jich nespíš bude vždycky víc :D

A teď už k tomu, který úkol jsem zvolila. Je to Jděte řehtat.
U nás na vesnici a asi ve všech ostatních, se chodí řehtat o Velikonocích, o Zeleném čtvrtku, Velkém pátku a Bílé sobotě.
My řehtáme ve čtvrtek odpoledne, v pátek třikrát denně, z toho potřetí vybíráme po domech sladkosti a peníze, a v sobotu ráno. V každé vesnici je to jinak, ale dny jsou stejné.
Pro mě bylo letos řehtání hlavně ve znamení menšího chaosu, jelikož poprvé šla (no spíš jela) řehtat moje 20ti měsíční sestřička (12ti letý bratr naopak ne). Já jsem tedy jednou rukou tlačila kočárek, druhou řehtala, malá řehtačku spíš jen tak ,,symbolicky" držela v ruce. Když se jí naopak už sedět nechtělo, běhala mezi dětmi, mluvila s nimi, našla si nového kamaráda a kočárek nám vozily děti :D Ale zvládly jsme to, malá byla většinou hodná a dostala pochvalu, jak se v roce a třičtvrtě snažila krásně řehtat.
Omluvte prosím kvalitu obrázků. Je to focené na můj veelice nekvalitní mobil, ale dobrá zpráva je, že u sebe za chvilku budu mít foťák. ;)
Eli
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)