be so happy that when others look at you they become happy too

Blogeři & Slepota

30. března 2016 v 20:37 | Eli :) |  writing
Jsem myslím proslulá tím, že si témátko vždycky trošku překroutím. Dneska tedy budu psát o ,,divných" věcech na blogerech/ blogerkách a jejich občasné ,,slepotě" vůči okolí.


Bloger/ka si všechno všude fotí. Je mu/jí jedno, kolik lidí se na něj/ní kouká. Pro svoje články uděláte všechno. Budete si fotit jídlo v restauraci, svoje nové boty na skvělém travnatém pozadí, svojí zmrzlinu, co právě lížete. Vlastní zkušenosti.
Bloger/ka dokáže sepsat krátkou úvahu během 5 minut. Další vlastní zkušenost. Já osobně psaní článku na téma týdne vůbec nepromýšlím. Píšu ,,jak mi pusa mele".
Bloger/ka, ikdyž nemá čas na milion dalších věcí, najde si čas na článek. Čtvrtky, pátky, víkendy, občas středy. Večery těchto dnů v týdnu jsou vynahrazené na psaní článků, shánění materiálu či upravování fotek. Nebo jen na čtení ostatních blogů a hledání inspirace.
Bloger/ka si všímá milionů věcí kolem sebe. Příroda, rodina, zvířata, dění okolo... Ve všem se dá nalézt námět na článek. Chce to vžít se do čtenáře. Co byste jako čtenář rádi četli ? Hledáte na internetu nějaký článek už hodně dlouho a nenacházíte ho ? Prostě ho napište !
Bloger/ka se snaží ze všeho co dělá, vytěžit něco pro blog. Právě jsem přečetla tuhle knížku. Potřebuju nový článek. Udělám recenzi.
Bloger/ka najde skvělý námět na článek, ale do pár dnů ho zapomene. Nemáte ten problém ? Já ano. Když mám zrovna ,,plodnou" mysl, mám námětů snad milion, ale když blog vázne a potřebuji nový článek, nějak z toho sešlo :D
Bloger/ka je nadšený/á, když jeho/ její blog navštíví rekordní počet lidí. Nebudeme si nic namlouvat. Patřím mezi ty, kteří každý den kontrolují počet návštěv :D A náladu mi to umí zvednout pěkně.
Blogerovi/ blogerce absolutně zničí náladu, když jeho/ její blog nikdo nenavštívil. Najednou si řeknete : ,,Sakra proč já ten blog vůbec mám, když se nikomu nelíbí ? Hlavní je, že se líbí vám !

Díky za všechno ♥ Děláte mi moc velkou radost, když blog navštěvujete a mám radost z každého komentáře. ♥
Vaše Eli

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívíš blog ještě jednou ?

Ano :)
Ne :(

Komentáře

1 Kira Curatio Kira Curatio | E-mail | Web | 30. března 2016 v 21:48 | Reagovat

Pravda pravdoucí! Hezký článek :)

2 Loluo Loluo | Web | 2. dubna 2016 v 23:42 | Reagovat

Máš naprostou pravdu.
Kolik mých blogů dopadlo tak jak dopadlo jen proto, že na ně nikdo nechodil? A to s vnímáním okolí je též pravda!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)