be so happy that when others look at you they become happy too

Baldwinovi ♥

11. března 2016 v 18:01 | Eli :) |  my favourites ♡
Dříve jsem hrozně ráda četla bulvár, ale přesedlala jsem spíše na osobní profily celebrit na Instagramu. Věci z jejich života se na něm dozvídám rychleji a navíc informace jsou z první ruky a pravdivé, což se o bulváru říct nedá.
Mezi zahraničními celebritami jsem si hodně oblíbila Instagram Hilarii Thomas Baldwin, manželky známého herce Aleca Baldwina.
A díky tomu jsem se před pár dny dozvěděla, že čekají třetí miminko :)

Alec má už z předchozího manželství s Kim Basinger dceru Ireland (* 23.10. 1995). S Hilarií má už Carmen Gabrielu (*23.8. 2013) a Rafaela Thomase (17.6. 2015). Nyní čekají za tři roky již třetí dítě.
Hilarii jsem začala sledovat někdy v létě. Malý Rafa byl čerstvě narozen a mě na ní upoutalo, že ačkoliv má dvě malé děti, stále aktivně provozuje jógu, žije zdravě. Navíc mě velmi zaujalo, že dvouletá Carmen ovládá základy jak angličtiny, ale i Hilariiného rodného jazyka - španělštiny.

Hilaria nyní, devět měsíců po druhém porodu, čeká třetí miminko. Už dokonce prozradila, že to bude chlapeček a narodí se na podzim. Já už se moc těším na další Hilariiny těhotenské fotky, protože ani v těhotenství Hilaria nepřestala cvičit. Navíc s Alecem dělají tak krásná miminka :) Posuďte sami !

A tady se můžete podívat na fotky těhotné Hilarie z minulého roku :) Už se těším na další ;)

Na závěr bych chtěla říct, že ačkoliv si to někdo může myslet, není divné, že sleduji celebrity, jejich těhotenství atd. Každý má prostě něco a mě baví sledovat životy někoho, jako jsou třeba právě Baldwinovi. Tuhle rodinu jsem si zamilovala, protože je podle mě na sociální síti přirozená, nic neskrývá, Hilaria je skvělá žena a matka a jde spousta lidem skvělým vzorem.
Eli :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)