be so happy that when others look at you they become happy too

TT : ,,Čekám"

25. ledna 2016 v 10:56 | Eli :) |  writing
Tak jelikož jsou tu nové skutečnosti, už nemám vůbec, ale vůbec námět na články, tak jsem se rozhodla napsat článek na téma týdne : ,,Čekám".
A věřte mi, opravdu čekám.

Dneska ráno jsem byla u lékaře. Kvůli tomu, že se mi často spouští krev z nosu. Když jsem byla malá, měla jsem stejný problém a předepsal mi prášky, takže jsem šla ,,na jisto", počítala jsem, že mi dá prášky a řekne, abych ještě brala sirůpek proti kašlíčku, ale to jsem se přepočítala.
,,Ten tvůj kašel se mi vůbec nelíbí. To bude na antibiotika," řekl mi s klidem.
To si děláte ..... ? Já jsem počítala s tím, že půjdu zítra do školy. Už jsem tam nebyla 5 ! dní a úplně mě to zničilo. Už mi hrabe z toho, být doma. Takže další týden, no bezva.
Takže jsem si šla do lékárny pro prášky na krvácení A pro ANTIBIOTIKA... :(
Mám je brát po 12 hodinách. První jsem si vzala asi před dvěma hodinami a před hodinou začalo peklo.
Hrozný pocit na zvracení křížící se s pocitem hladu, ale sakra, já jedla, a jak !
Šla jsem do koupelny a vydýchávala to. Po pravdě, CHTĚLA jsem se vyzvracet, protože takový pocit jsem ještě nezažila, jako by mě něco žralo zevnitř. Ale nezvracela jsem :()
Tak jsem si lehla do postele a zkusila to zaspat, ale nemohla jsem usnout.
Přicházely návaly horka, pak zimy, a nakonec to přešlo.
Antibiotika jsem nebrala už tak dobrých 6 let, teď poprvé beru tablety a ne sirůpek, takže je to změna, a moje tělo na to patřičně reagovalo.
Navíc, jsem hroozně nadopovaná práškama. Stříkám si něco do nosu, na bolest v krku tabletky, antibiotika, prášky na krvácení z nosu (dneska mi krev ještě netekla :D), a ještě včera jsem brala nějaký sirup na kašel (nepomáhal), před třemi dny jsem brala zase dva jiné (po jedné dávce 30 kapek Stoptusinu jsem řekla : ,,Dost, tak tohle nedám!" a už jsem ho fakt do pusy nevzala).
Ještě budu dopisovat ve škole nějaké testy (asi tak 3), musím dopisovat úkoly, věřte mi, psát poznámky doma je mnohem horší než ve škole, takže si nestěžujte !
Takže já ČEKÁM, čekám až se budu moct vrátit do školy, až doberu antibiotika, až mě přejde rýma, kašel, až mě nebude bolet v krku, až se vrátím do NORMÁLNÍHO ŽIVOTA.
Myslím, že z tohohle vyjdu jako lepší člověk, budu si více vážit toho, že jsem zdravá, budu si vážit, že můžu chodit do školy, a jednou budu vzpomínat, jak jsem jako náctiletá prošvihla pololetní vysvědčení, které bych si měla kvůli výsledkům náležitě vychutnat, kvůli tomu, že pak doktor byl tak hodný a dal mi tak HNUSNÉ prášky.
Eli :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívíš blog ještě jednou ?

Ano :)
Ne :(

Komentáře

1 The Silent Brother The Silent Brother | E-mail | Web | 25. ledna 2016 v 13:42 | Reagovat

Mě by se také nechtělo meškat školu, ale někdy je to zdraví hodně důležité. Jednou jsem měl 40-ky teploty a to už nebylo ani na chození do školy, protože jsem sotva chodil. ;-) Lékaři ví co dělají. ;-)

2 Eli :) Eli :) | Web | 25. ledna 2016 v 14:13 | Reagovat

[1]: Já to úplně chápu. Samozřejmě, že bych nešla do školy v tomhle stavu. Můj lékař je navíc takový vtipálek, takže od něj to neznělo tak špatně :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)