be so happy that when others look at you they become happy too

Obyčejný den

13. ledna 2016 v 21:09 | Eli :) |  about me
Abyste pochopili, kdo já vlastně jsem, musíte si přečíst, jak vypadá můj obyčejný den.
Jdeme na to !

Vstávám v 6:00. Že je to na někoho z Vás brzy ? Jste šťastný člověk.
Nesnídám. Nedokázala jsem se k tomu dokopat asi od té doby, co mi bylo 10. :(
Ráno obvykle bývá chaotické, v 6:40 vyrážím na autobus. V 7:00 jsem ve městě, kam chodím do školy. Mám 25 minut na popovídání s kámoškou, projdem obchod, jde se na MHD.
V 7:35 jsem u školy. Stíhám si naložit asi pět tun učebnic. Ve třídě jsem 5 minut před zvoněním. Kecá se, a dlouho. Vlastně celý den.
Jedno dvě zkoušení přežiju (o přestávkách důkladně propočítávám složité matematické operace s datumem). V průměru asi jeden až dva testy denně, no jo, gympl. Ale zvládám. S přehledem.
Nebýt naší skvělé Šestky, asi bych den nepřežila. Holky jsou boží, miluju je :)
Přehoupneme se přes odpolední vyučování a já letím na autobus o dvě ulice dál. Na nádraží v 14:25 (úterý vyjímka, máme delší odpoledku), 14:35 autobus domů.
Přijedu a ze zastávky si to šinu k babičce. Poňuchlám se s psíkem, vezmu deku, sešit, a šprtám se na další den. Většinou jsem u babičky do večera, pak jdu domů (je to jen pár metrů). U babičky jsem proto, že mám docela malou sestru, a s tou se učit nejde (máme docela malý domeček, takže jsou místnosti hned u sebe a je skoro pořád všude otevřeno). Doma si většinou pustím nějakou hudbu (nebojte, oblíbené songy budou mít speciální článek) a občas dokonce i tančím.
V pokoji uklízím každý den, na podlaze nesmí být nic přebytečného (stůl je vyjímka, tam musí být chaos).
Zapomněla jsem dodat, že ráno a odpoledne krmím svá zvířátka (co to asi bude ? více jindy, samozřejmě). Telku nějak zvlášť nesleduji, spíš jen občas zajímavé filmy.
No a strašně rychle to utíká, už je večer a já jdu na hodinku surfovat na internet, obstarat sociální sítě, momentálně i blog (!) a pak už jdu spinkat. :)
Tak to je můj obyčejný den. Určitě se těšte na další články !
Eli :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívíš blog ještě jednou ?

Ano :)
Ne :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
pictures usually from tumblr & pinterest
closed section about my condition here (continues here)